Menu Zavřeno

Passo del Tonale Itálie

Passo del Tonale Itálie

Lyžování na Passo del Tonale se pyšní hlavně různorodostí sjezdovek. Přímo v průsmyku Passo Tonale se jedná o široké, dalo by se říci až školní sjezdovky všech sklonů a obtížností, obsluhované především komfortními sedačkovými lanovkami. Přímo z průsmyku vede Kabinová lanovka na ledovec Presena, se skvělou širokou plání. Sportovní i turistické tratě, pak najdeme v Ponte di Legno, které je samozřejmě také propojené kabinkovou lanovkou. Sjezdovky v Ponte di Legno i Temú jsou častěji schovány v lese  

Sjezdovky a lanovky

V Passo Tonale – Ponte di Legno naleznete více než 100km sjezdovek, v Tonale je vynikající plocha pro výuku začátečníků, obsluhovaná několika školními vleky. Jinak je středisko vybavené výhradně komfortními sedačkovými lanovkami a čtyřmi kabinkovými lanovkami.

Zajímavosti střediska

Ve středisku Tonale – Ponte di Legno si můžete užít lyžování na sjezdovkách krytých v lese, fantastické široké sjezdovky nad úrovní lesa s řadou terénů pro freeride a ledovcovou lyžovačku. A to vše, aniž byste museli použit skibus, vše je dokonale propojeno lanovkami.

Novinky ve středisku

Díky své poloze kde lyžování na Tonale začíná v nadmořské výšce 1880m, jsou zde od loňska vyznačené pěkné skialpinistické trasy s návratem do střediska. A také freeridové sjezdy ve středisku Tonale i na ledovci, odkud vede skvělý sjezd až do průsmyku.

Naše další destinace

Další informace o středisku

Informace průběžně doplňujeme