Menu Zavřeno

Kurzy a Kempy

Nezáleží, jestli jsi začátečník nebo profík, dítě nebo dospělý bavit se s námi bude každý na sjezdovce i mimo ni.

Carvingové kurzy

Carving , řezané oblouky, kdy po vás zůstávají na sjezdovce jen dvě vyjeté koleje je snem každého lyžaře. A my jsme tu proto, abychom Vaše sny plnily!

Skialpinistické kurzy

Skialpinismus už dávno přestal být extrémním typem pohybu na lyžích, aby utekly z přeplněných sjezdovek a mohli si vychutnat krásu zasněžených hor.

Freeride kurzy a kempy

Freerideři jezdí jakýkoliv zajímavý terén, v lesích a na různě zvlněných zasněžených pláních, ti zkušenější si pak troufnou i na sjezd z vrcholku hory, skalní žleby a další parády…

Kurzy běžeckého lyžování

Pozejte a užijte si skvělý pocit, kdy doslova letíte zasněženou krajinou na běžkách, užíváte si krásnou přírodu a radost z pohybu na lyžích. Výuka je vhodná jak pro začátečníky,tak pokročile.

Telemarkové kurzy

telemarkové kurzy

Závodní lyžování

závodní lyžování - informace připravujeme

Při výuce dětí dbáme na maximální bezpečnost. Využíváme moderní výukové trendy, speciální metodika výuky lyžování dětí se neustále vyvíjí a my aplikujeme do výuky nové poznatky.

Naše hodnocení
%

Ohdonoť nás

Díky zaVaše hodnocení, je pro nás velmi důležité, chceme se neustále zlepšovat a podávat skvělé výkony

DARUJ POUKAZ

Darovat radost mi dělá radost… a my uděláme maximum pro vaši radost. K poukazům přistupujeme s úctou, jako bychom je darovali sami.

pojďme od toho ještě dneska
zítra už budete oslňovat na svahu

Carvingové kurzy pořádáme hlavně v lyžařských Harrachov, Zadní Telnice, Ledovec Mölltal i Passo del Tonale a mnoha dalších v ČR i V Rakousku. Freeride kempy pořádáme v Rakouských střediscích Saalbach Hinterglemm, Kaprun,  a Krippenstein. Výuka freeride v Itálii probíhá v Passo del Tonale a v Gruzijském středisku Gudauri. Lavinové kurzy a skialpinistické kurzy v Rakouských Alpských oblastech Vysoké Taury i Nízké Taury, Turnitzké alpy a mnoho dalších