Menu Zavřeno

Ušetřete svoje nervy... vÝUKA LYŽOVÁNÍ DĚTÍ JE NAŠE PARKETA

Dětská lyžařská školka

 

 

 

Dětská lyžařská škola Harrachov

Při výuce lyžování dětí si uvědomujeme jejich základní potřebu Vašich ratolestí – zábava až na prvním místě!!!  

Pro nás je zásadní  bezpečnost  a dlouholeté zkušenosti s výukou dětí i dospělých nám umožňují tyto 2 věci propojit.

S dětmi to opravdu umíme.

Metodika - jak na děti 🙂

Naše dětská lyžařská škola využívá speciální metodiky pro výuku dětí se i ti nejmenší zabaví a naučí správným lyžařským návykům. Děti přeřazujeme mezi jednotlivými skupinami podle dovedností, by se stále zlepšovaly.

Pozor na bezpečnost!

První vločky nám dávají jasně najevo, že zima už klepe na dveře a po té uplynulé, je určitě řada z nás natěšena na lyže. Určitě je ale dobré se na nadcházející sezónu dobře připravit, obzvlášť pokud se chytáme prvně vyrazit na lyže s dětmi.

Ski akademie

Ski akademie je pravidelně pořádané lyžování pro děti a mládež. Cílem je skvělé zvládnutí lyžařské techniky a super zážitky na horách. Děti nenutíme k praktikám známým z tréninků závodního lyžování chceme, aby je lyžování bavilo

Profesionální tým instruktorů, je to nejdůležitější, co v lyžařské škole máme. Abychom mohli nabídnout kvalitu, kterou si naši zákazníci zaslouží, angažujeme pouze certifikované instruktory, kteří absolvují kurzy pro instruktory lyžování a snowboardingu. I na dále tým každý týden trénuje a  zdokonaluje se. 

Díky tomu Vás naučíme od úplných začátků až po carving, telemark a vedeme i tréninky mládeže.

dětská lyžařská škola Harrachov

Dětská lyžařská škola Harrachov

Pro děti máme skvělé zázemí, dětské hřiště a pásový lyžařský vlek. Vše je již zahrnuto v ceně. Skupina instruktorů se specializuje jen na dětskou výuku, díky tomu máme i hravou dětskou metodiku a děti se skvěle baví. nabízíme skupinou i individuální výuku dětí v Harrachově.
podrobné info a ceny dětské lyžařské škole naleznete na našem specializovaném webu AdventureCompany.cz