Menu Zavřeno

pŘEDNÍ asociace lyžařských škol ČR

ČESKÝ SVAZ LYŽAŘSKÝCH ŠKOL - ČSLŠ

logo český svaz lyžařských škol

Český svaz lyžařských škol sdružuje lyžařské školy v celé České republice, kterým slouží jako servisní organizace. 
ČSLŠ disponuje odborným lektorským sborem a pravidelně pořádá licenční kurzy a školení v oblasti sjezdového i běžeckého lyžování, telemarku a snowboardingu.

Proč jsme členy asociace Český svaz lyžařských škol - ČSLŠ

Od Roku 1990 sdružuje Český svaz lyžařských škol členské školy a sportovní kluby, kterým poskytuje akreditované vzdělávání a školení instruktorů a trenérů. Abychom v ČSLŠ  dokázali jít s dobou a poskytovali našim frekventantům co nejkvalitnější kurzy pro instruktory, jsme členy mezinárodních asociací Interski a Ivsi. Díky nim, se lektoři mohou zúčastňovat mezinárodních seminářů a celosvětových kongresů. Tam získávají povědomí o novinkách ve světě zimních sportů a bohaté zkušenosti s výukou lyžování ve světě.

Díky členství v ČSLŠ  a absolvování akreditovaných kurzů má dosažené vzdělání mezinárodní platnost a umožňuje práci  instruktor lyžování i instruktor snowboardingu v alpských zemích i jinde ve světě. Instruktoři, kteří absolvují kurzy pro instruktory mají také nárok na výhody členství v čekém svazu lyžařských škol.

Výhody členství v ČSLŠ

Držitelé platného průkazu lyžařského nebo snowboardového instruktora ČSLŠ mohou využít zvýhodněnou nabídku lyžařského i snowboardového vybavení

Vzdělávací struktura

Stránku připravujeme

IVSI - Mezinárodní asociace

Stránku připravujeme