Menu Zavřeno

Kurzy běžeckého lyžování

výuka na běžkách kurzy běžeckého lyžování

Výuka na běžkách kurzy běžeckého lyžování

Pozejte a užijte si skvělý pocit, kdy doslova letíte zasněženou krajinou na běžkách, užíváte si krásnou přírodu a radost z pohybu na lyžích. Co na tom, pokud na běžkách neumíte, kurzy běžeckého lyžování jsou cestou, jak si těchto pocitů užít dosyta. Výuka běžeckého lyžování je vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročile.

výuka na běžkách Harrachov nordic academy

Jednodenní kurz na běžkách Harrachov

Běžky, do hospody na nich dojde každý, ale Vy určitě chcete víc… Klasika i skate, naučíte se, jak správně začít a co pilovat

kurz běžeckého lyžování

Víkendový kurz na běžkách Harrachov

Intenzívní víkendový kurz běžeckého lyžování pod dohledem profesionálů. Po víkendu zvládnete dokonale klasiku i bruslení.

Rakousko běžkařský kurz Dachstein

Rakousko běžkařský kurz Dachstein

Kurz určený pro pokročilé běžkaře, pod vedením týmu Dušana Kožíška si osvojíte techniky i tréninkové postupy pro zlepšení výkonosti.

Na Těchto kurzech spolupracujeme s agenturou Dušana Kožíška reprezentanta a olympijského medailisty. Kempy a kurzy běžeckého lyžování vedou zkušení lektoři, kteří Vás naučí jak klasiku, tak bruslení – Skate. Výuka na běžkách a kurzy běžeckého lyžování probíhají zejména v Krušných horách, Harrachově a v Rakouském Ramsau na ledovci Dachstein