Výlety na běžkách

Výlety na běžkách s instruktorem v Krušných horách

Výlety na běžkách s instruktorem Vám přinášejí nejen profesionální vedení po nejkrásnějších tratích v regionu, návštěvu zajímavých a tajemných míst, ale také možnost vylepšení běžecké techniky a profesionální pomoc v nesnázích. V neposlední řadě vyjížďky také přinášejí možnost poznat nové lidi při skupinových výletech a příležitost navázat nová přátelství.

Krušnohorská lyžařská magistrála je dlouhá neuvěřitelných 242 km. Téměř po celé délce je  udržovaná a mapuje kompletně masiv Krušných hor od Chebu až po Děčín. V okolí Telnice a Adolfova se nachází celá řada tras vhodných k jednodenním výletům. Charakter náhorní planiny typický pro Krušné hory předurčuje široké využití k běžeckému lyžování i pro začínající běžkaře. V případě vhodných sněhových podmínek organizujeme i výlety do Českosaského Švýcarska v okolí Děčínského sněžníku a Kyjovkého údolí.

Instruktor se o Vás postará ve všech směrech. Seznámí Vás s mazáním lyží, ukáže vám ty nejlepší tratě, kde se zdokonalíte v technice běhu na lyžích a v neposlední řadě Vám ukáže ty nejlepší občerstvovací stanice a turistické zajímavosti v okolí.

Termíny výletů na běžkách (trasa bude upřesněna podle sněhových podmínek)

Ceny
Půldenní tůra – 3 hodiny
skupina (3-8) 450 Kč
privátní výuka 1 osoba: 990 Kč
2 osoby: 790 Kč
Celodenní tůra – 6 hodin:
skupina (3-8) 790 Kč
privátní výuka 1 osoba: 1590 Kč
2 osoby: 1290 Kč
REZERVACE

Rezervace je možná předem prostřednictvím formuláře níže, telefonicky a případně emailem.

Při platbě předem na účet automaticky získáváte slevu 10%!

Do poznámky prosím uveďte datum, typ kurzu a případné požadavky, děkujeme.

rezervuj si svůj termín