Skialpinistický zájezd

Nenechte se zmást označením „Nízké“! Vrcholy Hochgollig 2863m, Hoher Dachtein 2995m a další, na které je možné na lyžích vystoupat, hovoří sami za sebe.

Termín: 08.03 – 11.03.2018

Cena: 5650 Kč

VÍCE INFORMACÍ

Z úzkých údolí stoupají strmá, až skalnatá horská úbočí, korunovaná pásy horských pastvin a luk, na východě pak vysoko položenými kotli a skalami.

Za vše pak mluví jeden z nejkrásnějších sjezdů v Rakousku z vrcholu Hoher Dachstein volným terénem s převýšením 2400m!!!

Nechte se unést nekonečnými sněhovými pláněmi a vyzkoušejte nový sport a nové zážitky. Zájezd je určen začátečníkům i pokročilým skialpinistů. Osvojíte si všechny techniky potřebné pro bezpečný pohyb ve volném terénu pod dohledem zkušeného instruktora a průvodce. Skupina je max. 6 osob na jednoho instruktora.

Základní povinná výbava jednotlivce:

Skialpové lyže, stoupací pásy, skialpové boty nebo lyžařské boty (tzv. přazkáče), teleskopické hole, skialpinistický batoh. Lavinový vyhledávač – tzv. pieps, lavinová lopata a skládací lavinová sonda (v případě zájmu je možné tzv. povinnou výzbroj zapůjčit za standardní poplatek bez poskytovaných finančních záloh), čelovka, mobilní telefon.

Výstroj:

Nepromokavé kalhoty a bunda (materiály např. Gelanots, Gore-tex, apod.), a další nutná zimní výstroj (čepice, rukavice, atp.).

Lokalita:

Rakousko – Nízké Taury (hřeben Gosau a Hoher Dachstein).

ROZSAH SLUŽEB

V ceně:

3x nocleh v penzionu (2-4lůžkové pokoje), včetně snídaně (večeři nutno dokoupit na místě, jinak stravování během horské túry vlastní), společná doprava s možností nástupu po trase, průvodce, sportovní instruktor s platnou mezinárodní akreditací – high alpine leader (dle Union Internationale des Associations D´Alpinisme), členové Horské služby ČR, výlety dle programu, pojištění CK proti úpadku.

Není v ceně:

Večeře na chatě, nápoje, pojištění.

PODROBNÉ INFORMACE

Nenechte se zmást označením „Nízké‘! Vrcholy Hochgollig 2863m, Hoher Dachtein 2995m a další, na které je možné na lyžích vystoupat, hovoří sami za sebe. Z úzkých údolí stoupají strmá, až skalnatá horská úbočí, korunovaná pásy horských pastvin a luk, na východě pak vysoko položenými kotli a skalami. Za vše pak mluví jeden z nejkrásnějších sjezdů v Rakousku z vrcholu Hoher Dachstein volným terénem s převýšením 2400m!!!

Poznámka:

Zájezdy pořádáme při obsazení minimálního počtu 4 osob.

Více informací na telefonech: +420 602 295 818
nebo na e-mailu: telnice@lyzarskekurzy.cz

REZERVACE

Rezervace je možná předem prostřednictvím formuláře níže, telefonicky a případně emailem.

Při platbě předem na účet automaticky získáváte slevu 10%!

Do poznámky prosím uveďte datum, typ kurzu a případné požadavky, děkujeme.

rezervuj si svůj termín

Napište komentář