Lyžařská škola

LYŽAŘSKÁ ŠKOLA ADVENTURE COMPANY – TELNICE

 

Cílem lyžařské školy Telnice je poskytovat komplexní služby v oblasti lyžování a snowboardingu. Lyžařská škola nabízí výuku dětí na vlastním cvičišti s „baby“ vlekem, který je určen pro výuku především těch nejmenších. Dále nabízí skupinovou a privátní výuku nejen pro začátečníky, ale i pro pokročilé a sportovní lyžaře a snowboardisty dle jejich dovedností.

Jsme tým, který je připraven vyhovět všem Vašim požadavkům, přáním nebo dotazům v oblasti lyžování i snowboardingu. Učíme podle nejnovějších metodik a principů převzatých z alpských zemí, učíme moderní a především snadné lyžování. Máme zkušenosti s výukou těch nejmenších ve věku již od 3 let, učíme a provozujeme bezpečné lyžování odpovídající lyžařským terénům v ČR. Naši instruktoři mají certifikované vzdělání v oboru, rozšířené o specializované kurzy zaměřené např. na výuku dětí. Každoročně se účastníme seminářů a kurzů, kde si doplňujeme nové poznatky z výuky, které jsou zárukou služeb poskytovaných na nejvyšší úrovni. Škola samotná je členem profesní organizace Českého svazu lyžařských škol (ČSLŠ).

Díky výuce v lyžařské škole zabráníte tomu, abyste se vy nebo vaše děti chybně naučili lyžařské základy a vybudovali si tak špatné návyky, které se později jen těžko odstraňují.

Najdete nás v centrální části lyžařského střediska Zadní Telnice, přímo u centrálního parkoviště, vedle Chaty „U vleku“, kde sídlí také naše Outdoor Centrum. Veškerou potřebnou výbavu Vám rádi zapůjčíme, případně seřídíme vaše vybavení pro zimní radovánky. Dále nabízíme kompletní servis snowboardů a lyží.

10% sleva při platbě předem!
*Možnost změny termínu v závislosti na počasí po celou sezonu.