Kategorie    

KURZ INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ

MÁME PRO VÁS PŘIPRAVENY KAŽDOROČNĚ POŘÁDANÉ INSTRUKTORSKÉ KURZY PRO PEDAGOGY I ŠIROKOU VEŘEJNOST. JEHO ABSOLVOVÁNÍM ZÍSKÁTE OPRÁVNĚNÍ POTŘEBNÉ K VEDENÍ VÝUKY V LYŽAŘSKÝCH ŠKOLÁCH I NA LYŽAŘSKÝCH VÝCVICÍCH.

Český svaz lyžařských škol a lyžařské školy Ski centrum Šafář, LŠ Major, B+B a AD ski pořádají instruktorský kurz tradičně v Harrachově. Týdenní kurz je postaven na moderních trendech současného lyžování. Cílem je všestranný instruktor ovládající techniku lyžování a metodiku výuky používanou v alpských zemích, která se vyučuje v nejprestižnějších českých a zahraničních lyžařských školách. Výsledná kvalifikace Instruktor sjezdového lyžování vás opravňuje vyučovat v komerčních a členských lyžařských školách ČSLŠ. Licenční kurz má akreditaci MŠMT.

Všichni absolventi kurzu budou mít možnost se zúčastnit dalších navazujících kurzů a rozšiřujících programů a seminářů v Čechách i v zahraničí. Tento kurz bude započítán případným zájemcům o licenci cvičitel lyžování – nově „INSTRUKTOR LYŽOVÁNÍ“. Držitelé licence mají super možnost uplatnění se v mnoha členských, českých i zahraničních lyžařských školách. ČSLŠ je členem mezinárodní organizace INTERSKI, jež zastřešuje lyžařské školy po celém světě. INTERSKI mimo jiné pořádá jednou za čtyři roky i Světový kongres učitelů lyžování.

Účastníci kurzu mají možnost otestovat nové modely lyží nejlepších světových výrobců, jako ATOMIC, VÖLKL, HEAD, FISCHER, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ELAN, NORDICA, DYNASTAR, K2 a SALOMON.

Zároveň je zde možnost vypůjčit si na celou dobu kurzu lyžařský komplet za 600,-Kč.