Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Zahraniční běžkařský kurz

22. 11. 2018 - 25. 11. 2018

Zdarma

Zahraniční běžkařský kurz Dachstein

Pro: mírně pokročilý až závodník

Tyto kurzy probíhají obvykle v zahraničí a jsou je určeny hlavně pro ty, jež to myslí s běžkováním v následující sezóně opravdu vážně, nicméně i někteří sportovně založení začátečníci si přijdou na své. Zaměření kurzu z části kondiční a z části technické.

Kurz probíhá v Rakousku v různých lokalitách s dobrými sněhovými podmínkami, typicky Dachstein (2950 m) nebo Tauplitz Alm (1800 m). Ne náhodou zde v námi zvolené termíny budete potkávat mnoho závodníků Světového poháru, případně s mladými nadějemi z celé Evropy.

Náplní kondiční části bude trénink, teorie tréninku, pokročilé techniky mazání a videorozbory techniky. Můžete si vyzkoušet i doplňkové metody jako je: posilování, imitace, odrazový trénink a regenerační cvičení.

Náplní technické části bude postupné zdokonalování Vaší techniky včetně videorozborů.

Kurzy probíhají obvykle od středečního večera do nedělního odpoledne. Doprava není v ceně, proto je třeba se s námi domluvit na svezení nebo se zařídit dle vlastních preferencí.

Ramsau am Dachsten (AUT)

Vesnička Ramsau am Dachstein a poblíž tající ledovec jsou pro své celoroční výborné tréninkové podmínky všeobecně známy. Cena obsahuje: ubytování, permanentku na ledovec (30€/den) a péči instruktorů na 4 dny.

 

Pokud si nejste jisti zkuste nejdříve jednodenní běžkařský kurz v Harrachově

Podrobnosti

Zahájení:
22. 11. 2018
Ukončení:
25. 11. 2018
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

RSVP

Rezervace nejsou k dispozici, protože tato akce již proběhla.