Načítám Akce

« All Akce

  • akce již proběhla.

Carving camp ledovec Mölltal

15. 11. 2018 @ 20:00 - 18. 11. 2018 @ 13:00

Zdarma

Carving camp ledovec Mölltal

Carving – slovo, které na lyžaře působí podobně jako červený prapor na býka .. Nebudeme chodit kolem horké kaše, každý chce na lyžích vypadat a jezdit skvěle, a my Vás to naučme…

Kurz pořádáme na ledovci, abychom měli úplnou jistotu dokonalých sněhových podmínek a při kurzu nás tak nic nelimitovalo. Široké sjezdovky všech obtížností a apreski zaručují, že výuka carvingu proběhne hladce.


SOUHRNNÉ INFORMACE K programu Carvingový kurz Rakousko Molltal

Destinace Rakousko
Druh zájezdu Lyžování
Doprava Vlastní | možné domluvit se na spolujízdě
Strava Vlastní
Ubytování apartmány|dvoulůžkové ložnice
Náročnost zájezdu 2. Nízká

PODROBNÉ INFORMACE ke Carvingovému kruzu

VÍCE INFORMACÍ

Carving – slovo, které na lyžaře působí podobně jako červený prapor na býka. Během posledních let zažilo lyžování doslova revoluci. Vývoj materiálu a lyžařské techniky způsobily, že lyžování se změnilo od základu. Špičkoví čeští top lektoři Vám během kurzu ukáží jak na to, vysvětlí základní techniky i odtajní carvingové fígle. Program kurzu je připraven tak, abyste měli jednak dostatek prostoru pro vlastní lyžování, ale hlavně abyste si odnesli, co nejvíce z intenzivní výuky. Denně je počítáno na lekce 5 – 6 hodin, skupiny jsou maximálně po osmi lidech, aby se Vám lektor mohl maximálně věnovat.

Zárukou kvality a vysoké úrovně výuky je účast významných domácích lektorů. Bez výhrady všichni jsou držiteli mnoha domácích i zahraničních licencí. Někteří lektoři se účastnili Světového kongresu Inter Ski ve švýcarské Crans Montaně a kongresu Inter ski v Jižní Koreji,  jako členové Demoteamu ČR. 

Během výuky účastníky točíme na video, a to pak večer detailně rozebereme. Každý z účastníků také obdrží metodické video.

Na tomto kurzu máte jedinečnou možnost otestovat nejlepší modely lyží předních světových výrobců určených pro nadcházející sezónu (ATOMIC; VÖLKL; HEAD; FISCHER; BLIZZARD; ROSSIGNOL; ELAN; NORDICA; DYNASTAR; K2 nebo SALOMON).

 

Na našich kurzech se snažíme, co nejméně stát na svahu a vykládat, ale co nejvíce jezdit!!!

 

Program kurzu:

Denně je počítáno na lekce 5 – 6 hodin, skupiny jsou maximálně po osmi lidech, aby se Vám lektor mohl maximálně věnovat.

Poznámka:

Kurzy pořádáme při obsazení minimálního počtu 6 osob.

Základní povinná výbava jednotlivce:

Carvingové lyže, lyžařské boty, lyžařské hole. Nutná zimní výstroj (čepice, rukavice, atp.). Pokud nemáte lyžařskou výzbroj, rádi Vám ji zapůjčíme.

ROZSAH SLUŽEB

V ceně:

3 nocleh v apartmánech (2 lůžkové ložnice a obývací pokoje s dvoulůžkem, vybavená kuchyňka, společná koupelna a WC vždy pro 4 – 6 osob) (možno přidat noc před zahájením kurzu 15€), instruktoři s platnými licencemi, výuka a semináře dle programu, video rozbory, certifikát o absolvování kurzu( vhodné pro instruktory, učitele TV apod.)

Není v ceně:

Doprava, strava, pojištění účastníků, pobytová taxa.

 

 

Podrobnosti

Zahájení:
15. 11. 2018 @ 20:00
Ukončení:
18. 11. 2018 @ 13:00
Cena:
Zdarma
Rubrika Akce:

Místo konání

Ledovec Molltal
Innerfragant 46,
Flattach, 9831 Rakousko
+ Google Mapa

RSVP

Rezervace nejsou k dispozici, protože tato akce již proběhla.